Ceny přepravného a způsoby přepravy pro objednávky na e-shopu Skryte-dvere.cz

Rozvoz zboží zajišťujeme po celé České republice. Zboží je doručováno smluvními přepravci vždy jen před dům, dopravce není povinen zboží stěhovat po domě, či patrech. Jednotliví dopravci mají své hmotnostní a rozměrové limity, pokud si pro svou objednávku vyberete dopravce, který nesplňuje váhový a rozměrový limit Vaší objednávky, vyhrazujeme si právo doručení jiným přepravcem.

Doprava službou fondo economy je zajištěna provozovatelem e-shopu fondo.cz a je nabízena jako alternativa k smluvním přepravcům. Termín dodání zboží je sjednáván individuálně, zpravidla v řádu dnů, s ohledem na aktuální vytíženost.

Níže uvedené ceny dopravného jsou platné pro přepravu v rámci České republiky. Pro dodání zboží do Slovenské republiky je sjednávána individuální cena dopravy. Pro zjištění konkrétní ceny přepravného na Slovensko nás neváhejte kontaktovat.

- DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 7.800,-Kč

Tato přeprava slouží především pro objednávky s individuálně sjednaným termínem dodání. Při objednávce nad 7.800 Kč (6.447 Kč bez DPH) je dopravné zdarma. Hmotnostní limit pro tento způsob dopravy je 1000 kg.

(DPD, TOPTRANS, GLS)

Zboží je dodáváno přepravními společnostmi, specializujícími se na přepravu malých kusových i paletových zásilek. Hmotnostní limit je 2000 kg, maximální rozměry zásilky jsou 350 x 190 x 190 cm (d x š x v). Pokud bude Vaše objednávka překračovat uvedené limity, budeme Vás kontaktovat za účelem upřesnění podmínek dopravy.

  • do 10 kg - 149,00 Kč

Osobní vyzvednutí předem objednaného zboží (FONDO.CZ SHOP s.r.o., Hlavní 248, 686 04 Uherské Hradiště, Míkovice), po předchozím sjednání termínu.

Doporučujeme, aby kupující zboží od přepravce nepřebíral, pokud jeví jakékoliv známky poškození. Pokud zjistíte závadu, na místě s řidičem zapište vše do přepravního listu. Zároveň nám tuto skutečnost neprodleně oznamte na adresu info@fondo.cz. Ihned po převzetí zboží je vhodné je důkladně překontrolovat. Zjistíte-li, že je zásilka neúplná či poškozená, můžete uplatnit reklamaci, a to e-mailem nebo poštou na kontaktní adrese našeho obchodu FONDO.CZ SHOP s.r.o. Zároveň je vhodné v takovém případě zhotovit fotografie zboží, jeho poškození, obalového a výplňového materiálu a uplatnit nárok na náhradu škody přímo u dopravce.

Kontakty, informace a dodací podmínky přepravních společností, užívaných k přepravě objednaného zboží:

GLS (https://gls-group.eu/CZ/cs/home)

PPL / PPL SPRINT (http://www.ppl.cz/default.aspx)

TOPTRANS (http://www.toptrans.cz/portal/page/portal/toptrans_www_cz)

ČESKÁ POŠTA (http://www.ceskaposta.cz/index)

V případě dotazů k výše uvedeným informacím nás neváhejte kontaktovat.